Sveicināti mūsu mājas lapā!
 
Mēs SIA "T kreklu apdruka 88" esam radošs uzņēmums, kurš palīdzēs jums izcelt jūsu uzņēmumu, komandu, deju kolektīvu, kori, organizāciju ar dažāda veida tekstilizstrādājumu un apdrukas servisu.
 
Mūsu klienti ir dažādu nozaru uzņēmumi, skolas un bērnudārzi, sabiedriskas organizācijas un biedrības, kori un deju kolektīvi, reklāmas un pasākumu rīkošanas aģentūras.
 
Nodrošinām krekliem augstāko kvalitāti, līdz ar to tie lieliski kalpo kā uzņēmuma tēla atpazīstamības vai vienotības zīme, radot patīkamu priekštatu par jūsu uzņēmumu.
Mūsu mērķis ir kļūt par t kreklu apdrukas tirgus līderi, līdz ar to aktīvi sekojam līdzi jaunākajām modes tendencēm un regulāri papildinām un atjaunojam savu apdrukas iekārtu klāstu, lai varētu nodrošināt saviem klientiem gan apdruku uz krekliem, cepurēm, džemperiem, vestēm, gan arī krūzītēm, pildspalvām, piekariņiem. Vēlamies, lai klients strādājot ar mums, iegūtu patīkamas emocijas un izcilu servisu, tāpēc mums ir bezmaksas piegāde pasūtījumiem, kreklu paraugu pakas un regulāras akcijas sociālajos tīklos Instagram https://www.instagram.com/tkrekluapdruka.lv/ un Facebook https://www.facebook.com/tkrekluapdruka.lv/. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, piemeklēts labākais risinājums un produkts, līdz ar to tiek veicināta klienta lojalitāte un veidojas ilgstošas un veiksmīgas attiecības!
 
Darbojamies kā vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš piedāvā augstas kvalitātes apģērbus, kurus iepērkam no tiešajiem ražotājiem Vācijā un Čehijā. Mūsu piedāvājuma klāstā pieejami dažāda veida sieviešu, vīriešu un bērnu tkrekli, kurus apdrukājam mūsu darbnīcā. Pie mums var iegādāties polo kreklus, dažāda veida džemperus un jakas, cepures, darba apģērbu (atstarojošas vestes, džemperus, tkreklus), auduma maisiņus, sporta maisiņus, krūzītes, lietussargus, pildspalvas. Atsūtot savu logo un apdrukas vēlmes, mēs izstrādājam vizualizācijas, maketus jūsu izvēlētajam produktam.
 
Gaidīsim cenu pieprasījumu un lieliskas sadarbības sākumu!